O FIRMIE

Firma ENVIRO-SAFEX od 1993 roku specjalizuje się w tzw. mechanicznych systemach zabezpieczeń. Szczególną pozycję w naszej ofercie zajmują produkty Firmy GERDA – jesteśmy najstarszym sprzedawcą w Łodzi i województwie łódzkim. Polecamy również drzwi uznanych polskich producentów Firmy DELTA oraz Firmy WIKĘD. Różnorodność asortymentu – wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe, wzmocnione oraz przeciwpożarowe zarówno do domów, jak i mieszkań – pozwoli Państwu dobrać produkt do własnych potrzeb, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem naszej Firmy zapewni poczucie bezpieczeństwa.

Drugi segment naszej oferty stanowi szeroki wybór drzwi wewnętrznych znanych i cenionych producentów: Klimek i Klimek, Asilo Interdoor, Porta, DRE, Pol-Skone,Verte. Bogaty asortyment – szeroka gama lakierów, fornirów i oklein, przeszkleń, wzorów nowoczesnych i klasycznych pozwala na dopasowanie produktu do koncepcji wnętrza. Mnogość funkcjonalnych rozwiązań takich, jak drzwi przesuwne, o nietypowych rozmiarach, wieloskrzydłowe, czy łamane pozwala na uzyskanie maksimum wygody i komfortu. Całości dopełnia szeroki wybór klamek.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ!

NASI DOSTAWCY

WSPÓŁPRACA Z ARCHITEKTAMI

Oferujemy atrakcyjne rabaty dla architektów i projektantów wnętrz. Chętnie podejmiemy współpracę oferując najwyższej jakości produkty oraz usługi. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mail.

USŁUGI

Bezpłatny pomiar drzwi

W naszych salonach firmowych uzyskają Państwo profesjonalną pomoc przy zakupie drzwi. Wykonujemy bezpłatne pomiary.

Montaż drzwi 

Nasze ekipy montażowe cechują się wieloletnim doświadczeniem.

Serwis

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.