KLAMKI

VDS

Firma VDS dostarcza w Państwa ręce designerskie klamki mosiężne, ze stali nierdzewnej, aluminiowe i wiele innych. Wyboru można dokonywać spośród wielu kolekcji, którym towarzyszy także bardzo atrakcyjna cena. Wysokiej jakości produkty idealnie będą komponować się z wystrojem każdego domu, czy też mieszkania. Więcej informacji na temat produktów uzyskają Państwo w naszych salonach firmowych.

VDS_2019.pdf

Katalog 2019

TUPAI

Portugalski producent wysokiej jakości okuć i innych akcesoriów drzwiowych, posiadający najnowocześniejszą linię do lakierowania produktów w Europie.
Markowe mosiężne okucia TUPAI wytwarzane są z najlepszej jakości stopów mosiądzu. Ich powierzchnię zabezpiecza wyjątkowo trwały lakier, którego jakość jest uzyskiwana dzięki wykorzystaniu procesu elektroforezy.
Klamki TUPAI ze stali nierdzewnej wykonywane są z bardzo dobrej jakościowo stali chromowo-niklowej.

TUPAI_2019-2020.pdf

Katalog 2019-2020

LINEA CALI

Firma Linea Cali produkcję klamek rozpoczęła w 1986 roku, łącząc funkcjonalność z ciekawym wzornictwem. Założyciele nie chcieli, żeby ich klamki były zwykłymi przedmiotami użytkowymi, bez duszy, dlatego do każdej kolekcji mamy podejście indywidualne. Projektują i produkują klamki, które sami chcieliby mieć w swoich domach, klamki niezawodne i ponadczasowe, dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu montażu oraz, między innymi, powłoki tytanowanej PVD.

Dążenie do wyjątkowości klamek spowodowało, że do ich wykończenia wykorzystuje się drewno, skórę, porcelanę, kryształy Swarovskiego i ręcznie malowane szkło. Posługujemy się również stylami od Rococò do Art Deco. Decydując się na produkty Linea Cali, masz gwarancję, że każda klamka została w całości zaprojektowana i wykonana we Włoszech, według obowiązujących europejskich norm i standardów oraz z poszanowaniem przepisów prawa.

LINEA-CALI_Zincral_2019.pdf

Katalog Zincral 2019

OLIVARI

Olivari to klamki-małe rzeźby, którymi możesz otwierać swoje drzwi. Wykonane z mosiądzu przeznaczone są do drzwi i okien. Unikalne wzornictwo wszystkich produktów włoskiej firmy, oparte zostało na najlepszych światowych projektach sław architektury. Bogate wzornictwo klamek oraz możliwość wykończenia materiału podstawowego – mosiądzu wraz z umiejętnym zastosowaniem elementów ozdobnych, takich jak: kolorowy poliester, barwiona skóra, kryształ, szkło, drewno to pewność, że do każdego projektu Twojego, unikalnego wnętrza, można zastosować produkty Olivari.