DRZWI WEWNĘTRZNE

PORTA

Wysokiej jakości drzwi wewnętrzne renomowanego producenta. Niepowtarzalne wzornictwo dające możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. PORTA KMI Poland, kontynuując najlepsze tradycje związane z produkcją drzwi, wprowadzi Państwa w najnowsze osiągnięcia w stylistyce, wzornictwie i technologii dotyczącej drzwi. Wszystkie modele reprezentują najwyższą jakość wykonawstwa oraz niezawodność w użytkowaniu. W ofercie znajdują się skrzydła płytowe wykończone lakierem, laminatami w bogatej palecie kolorystycznej, okleiną syntetyczną i okleiną naturalną oraz skrzydła płycinowe o konstrukcji ramowej w okleinie naturalnej.

PORTA_2021.pdf

Katalog 2021

VERTE

Specjalne kolekcje VERTE wybrane dla Ciebie. Wiedza i wieloletnie doświadczenie pomogły zaprojektować tę nowoczesną kolekcję, odpowiadającą najbardziej aktualnym potrzebom rynku. Wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne oraznajwyższej jakości materiały, stworzono produkt pod względemjakościowym reprezentujący najwyższe standardy wykonania.Cechą, na którą w szczególności należy zwrócić uwagę w przypadku tej kolekcji, to zastosowanie innowacyjnej technologii jaką jest okleinowanie obwiedniowe. Połączenie okleiny jest niewidoczne dla użytkownika, ze względu na umiejscowienie od wewnętrznej strony przylgi. Dzięki temu krawędzie wyglądają bardziej estetycznie i są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Projektując  kolekcję  drzwi  VERTE  przywiązano wagę do tego, aby wszystkie elementy drzwi, poszczególne opcje i dodatkowe rozwiązania współgrały pod względem estetycznym i wizualnym.

PORTA_2021.pdf

Katalog 2021

DRE

Firma DRE posiada niepowtarzalną kolekcję drzwi wewnątrz lokalowych. Stworzono je w sposób profesjonalny sposób bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu, obserwacji trendów na rynku europejskim przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Przy projektowaniu skrzydeł drzwiowych, ościeżnic i opasek maskujących dużą uwagę przykładano do jakości wykonania i prostoty montażu. Drzwi w kolekcji NATURA wykończone są uszlachetnioną okleiną naturalną charakteryzująca się elegancją i doskonałym wyglądem. Drzwi wykończone nowoczesnym materiałem DRE-CELL Decor mają wysoką odporność na ścieranie a ich estetyka porównywalna jest do oklein naturalnych. Oferta firmy DRE zaspokoi potrzeby klientów szukających wyrobów o wysokiej jakości wykonania, niepowtarzalnej formie i estetyce, przy zachowaniu rozsądnej ceny.

DRE_2020_3.pdf

Katalog 2020/3

DRE_połysk_2020.pdf

Katalog połysk 2020

POL-SKONE

Firma POL-SKONE powstała w 1990 roku i przez ponad 22 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały docenione nie tylko przez Klientów, ale także przez Fachowców. Firma POL-SKONE została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym „Teraz Polska” za serię drzwi wewnątrz lokalowych. Ponadto jako jedna z nielicznych w Polsce może pochwalić się międzynarodowym Certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council) świadczącym o odpowiedzialnym zarządzaniu gospodarką leśną. Wskazuje, że firma spełnia najwyższe standardy społeczne i środowiskowe na rynku.

POL-SKONE_2020.pdf

Katalog 2020

ERKADO

Poznaj technologie ERKADO – odkryj rzemiosło w najnowocześniejszym wydaniu Produkcja drzwi w oparciu o zaawansowane technologie Erkado to skuteczne antidotum na bylejakość i szablonowe procesy wytwórcze. Innowacyjne rozwiązania, bezkompromisowa dbałość o najmniejsze detale oraz pełna kontrola nad każdym etapem powstawania drzwi sprawiają, że  firma ERKADO należy do ścisłego grona branżowych liderów.

ERKADO_2020.pdf

Katalog 2020

ASILO

Producentem drzwi Asilo jest istniejąca od ponad 20 lat na rynku firma Entra, której inżynierowie od wielu lat pracują nad wprowadzaniem nietypowych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Klienci Asilo otrzymują Drzwi wykonane z najwyższej jakości materiałów. Solidna konstrukcja skrzydła gwarantuje trwałość i wytrzymałość oraz doskonałą izolację akustyczną. Drzwi wykończone okleiną z drewna pozwalają zarówno wzrokiem jak i dotykiem poczuć siłę i bliskość natury. Asilo oferuje aż drzwi w fornirach naturalnych oraz malowane. Zamek magnetyczny zapewniający komfortowe, bezszelestne zamykanie, jest standardowym wyposażeniem drzwi.

ASILO_2020_2.pdf

Katalog 2020/2

INTERDOOR

Produkty tej firmy  to drzwi z klasą, dostosowane tak, aby spełniać wymagania najbardziej wymagających osób, dla których oprócz wzornictwa znaczenie ma również jakość i wykonanie. Bogaty asortyment firmy stanowią zarówno modele klasyczne jak i awangardowe. Wyróżnia je niepowtarzalne wzornictwo oraz charakterystyczna konstrukcja. Aby produkty były ekologiczne stosuje się lakiery wodne do wykańczania drzwi w okleinie naturalnej, które są bezpieczne dla środowiska, ale także odporne na działanie światła. Interdoor dba też o to, by co kilka miesięcy wprowadzać nowe modele, aby oferta była zawsze ciekawa i zgodna z najnowszymi obowiązującymi trendami na rynku.

INTERDOOR_2019.pdf

Katalog 2019

Klimek i Klimek

Drzwi wewnętrzne Klimek i Klimek to oryginalny uniwersalny design. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z katalogiem drzwi wewnętrznych, dostępnych w wielu wzorach oraz kolorach. Są to produkty uniwersalne, które idealnie dostosowują się do różnych rodzajów wnętrz, podnosząc ich wystrój oraz renomę. Solidna konstrukcja i subtelna stylistyka w jednym to świetne rozwiązanie nawet dla bardzo wymagających Klientów. W ofercie prezentujemy przeróżne kolekcje, które pasują zarówno do wnętrz wyposażonych w tradycyjnym stylu, jak i tych, w których dominuje nowoczesność i oryginalność. Dominująca w nich biel nada otoczeniu lekkości i doskonale współgrać będzie z rozmaitymi wariantami kolorystycznymi ścian. Warto więc zainwestować w niezawodne i praktyczne w zastosowaniu drzwi wewnętrzne, które wyprodukowaliśmy przy użyciu najlepszych materiałów. Zapewnią każdemu użytkownikowi doskonały efekt w postaci najwyższej estetyki oraz trwałości na wiele długich lat.

KLIMEK_WEW.pdf

Katalog drzwi